ללונה תקליטנים ב facebook ללונה תקליטנים ב youtube ללונה תקליטנים ב myspace

 

לקוחות ממליצים
טיפים למתחתנים
שירים לחתונה
כתבות מעולם החתונות
תקליטן

שירים לחתונה

תקליטנים >> שירים לחתונה

 

Dj | שירים לחתונה - המומלצים של חברת ללונה תקליטנים
 

להנאתכם - שירים לחתונה - סלואו:

ים תיכוני:

   
   קובי פרץ - האחת של חיי
שיר פי עטו של קובי פרץ – שיר שכפי שהכותרת מרמזת, מדבר על האחת של חיי הזמר. באמצעות השיר מביע הזמר את אהבתו כלפי האחת והיחידה, על הכמיהה אליה ואל הרצון להיות איתה ובקרבתה בכל עת ובכל זמן אפשריים.
שיר שמיועד לחתן שרוצה להביע את השמחה בחיים משותפים ביחד עם בת זוגתו.
   
   דודו אהרון - לא דומה
 שיר פרי עטם של דודו אהרון ומשה פרץ – שיר שנועד להביע בצורה המרגשת ביותר את הכמיהה לקרבתה של מושא אהבתו של המשורר.
שיר שמרגש לבבות של עשרות אנשים, ומהווה שיר מושלם עבור האירוע המרגש בחייכם – שיר שמעיד על האהבה הבלתי מתפשרת עבור מושא אהבתו של החתן.
   
   משה פרץ - נשבע לך
 שיר מפורסם ומוכר לרבים – שיר שרבים בוחרים לשמוע פעם ופעם נוספת. שיר שחדר ללבותיהם של רבים, כנראה מתוך חיבור עמוק למילים ולמנגינה.
שיר שמספר על המחויבות האינסופית של הזמר כלפי מושא אהבתו האחת והיחידה – המוכנות שלו לתת לה את כל כולו ויותר מכך.
   
   שלומי שבת וליאור פרחי - עד הסוף
 עוד שיר מרגש בביצוע שלומי שבת וליאור פרחי – שיר שריגש את לבבותיהם של מאות אנשים. שיר שראוי למצוא את מקומו ברשימת השירים כחלק מהרפרטואר שנועד להפוך את האירוע למרגש במיוחד.
באמצעות השיר יכול הזוג להביע את אהבתו אחד כלפי השניה ולחוות את תחילתו של מסע מופלא בזוגיות משותפת.
 
לועזי:
 
 
   Ronan Keating - When you say nothing at all 
אחד השירים המוכרים שתפס את מקומו בליבם של רבים ומסרב לצאת. כנראה החיבור אל המוזיקה הקלילה והמילים המרגשות הן אלה שהופכות את השיר לאחד השירים המוערכים ביותר, במיוחד עבור אירועים מרגשים כגון חתונות.
שיר מצוין להביע את הרגשות בלי מילים, אלא באמצעות המוזיקה שאומרת הרבה, הרבה יותר.
   
   Beyonce -At Last
ביונסה כבר הוכיחה את הוירטואוזיות שלה מול מאות אלפי מעריצים בכל רחבי העולם, ועכשיו מגיעה גם אל החתונה שלנו – השיר המרגש של ביונסה מוצא את דרכו אל הלב של כולנו ומביע באמצעות המילים החודרות והמוזיקה המדויקת בדיוק את מה שאנחנו לא יכולים להביע במילים – אהבה.
   
   Brian Adams - Heaven
כפי שהשם מרמז, גן עדן על פני אדמות הוא כבר לא דבר בלתי אפשרית, במיוחד לא ביום המרגש הזה, במהלך החתונה. במהלך היום הזה, שבו מתאחדים 2 נפשות והופכים להיות אחד, נדמה כאילו השמיים נפתחים וניתן להציץ לגבי המשמעות של מה זה גן עדן.
   
   Cascada - Every Time We Touch
שיר שמביע את הכמיהה למגע, את העושר והגוון שהוא נותן לחיים שלנו. באמצעות המגע אנחנו יכולים להביע, אנחנו יכולים לתקשר ואנחנו יכולים להגיד ברגע אחד את מה שאנחנו לא יכולים באלפי שעות באמצעות מילים.
   
   Taylor Swift - Love Story
אהבה, כמו כל אהבה, הוא למעשה סיפור אהבה, ופה מדובר על סיפור אהבה שלא התחיל ולא נגמר – סיפור אהבה שעכשיו מגיע לתחילת השיא שלו, וממנו צפוי להרקיע שחקים אל עבר מחוזות נפלאים, מחוזות שרק זוגות נשואים יכולים להכיר ולחוות על בשרם.
 

 

Marc Anthony - My Baby You
עוד שיר אהבה, ואחד שמדבר אלינו ברמה הפשוטה אך המובנת ביותר – באמצעות מילים כובשות, מוזיקה מרגשת וצלילים שנוגעים לליבנו אנחנו יכולים, באמצעות המוזיקה, להתחבר לכוונת המשורר ולשמוע אהבה. שיר מושלם עבור האירוע שנועד להביע בצורה הטובה ביותר את הרגש החמקמק – אהבה.

   
   Richard Marx - Right Here Waiting
ועכשיו אנחנו מפסיקים לחכות, שכן הגענו בדיוק אל המקום שבו מאז ומעולם רצינו להיות – מתחת לחופה, שמחים ומאושרים ביחד עם בת הזוג שלנו לעתיד. השיר מעיד על הציפייה הארוכה, הזמן הארוך שבילינו בחפשנו אחר האחת וההזדמנות לחוות את האהבה הזאת של פעם בחיים.
 
שירים לחתונה - שבירת כוס

לועזי:
 
   I Like to move it
אחד המקצבים המלהיבים ביותר בעת האחרונה – מבית היוצר של מדגסקר, אין כמו מקצב איכותי על מנת לחתום אירוע מרגש. באמצעות המקצב יוכלו האורחים והחוגגים כאחד לחוות את הקצב של הנשמה, את הפראיות של הטבע ולהשתחרר קצת מהרצינות, לצחוק, להנות ולשתות שכן עכשיו יש זוג חדש בשטח!
   
   Paul Van Dyk - Another Way - Radio Mix
שיר זה של אומן הטראנס הגרמני הנודע יקפיץ את האורחים שלכם עם המקצבים שלא מניחים לרגליים להתעלם מהקצב. אך אין מדובר בשיר מסיבות קיטשי, מוזיקה זו מלאה בקסם ורומנטיקה, ומשרה אווירה נינוחה בו זמנית. ואין זה סותר זה את זה כלל. אושר יחד עם קסם – זו האווירה שצריכה להיות באירוע שלכם, וזה מה שנותן השיר הזה.

עברי:

   דודו אהרון - יש לי רק אותך
להיט מזרחי אהוב שגם מעביר היטב את הרגשות המובילים של הערב – אהבה אינסופית של החתן כלפי הכלה. השיר הזה שכולו כנות ואהבה ומקצבים שמחים ואהובים ירים את האורחים שלכם על הרגליים ויהפוך את רחבת הריקודים למקום הכי שמח שאפשר.
   
   עידן יניב - את יפה (רמיקס)
השירים של עידן יניב הם התגלמות הטבעיות והכנות, השיר "את יפה" הוא הדוגמא המובהקת לכך. שיר פשוט המתאר בדרך הטובה ביותר את הרגש שחש כל חתן כלפי כלתו ביום היפה שלהם, והניגוד בין כל הפרוצדורות יופי שעוברת הכלה באותו היום, ותמיד כדאי לחתן להזכיר לאהובתו שהוא אוהב אותה כמו שהיא, בעיקר בג'ינס משופשף. גרסת הרמיקס מוסיפה לשיר נוגה זה טוויסט שמח
   
   שמעון בוסקילה - את המחר שלי (רמיקס)
השיר שזכה לאהבת הקהל לפני זמן רב מעביר היטב את משמעותו של כל הערב שבו נערך טקס הנישואין. האמונה הכנה בכך שהעתיד המשותף זו האופציה היחידה שתתממש. עיבוד הרמיקס מוסיף לשיר יותר מקצבים ריקודיים, כך שהוא הופך למושלם מהבחינה שיש לו גם משמעות עמוקה וגם יכולת לשמח ולהרקיד את קהל האורחים שלכם.

שירים לחתונה - כניסה לחופה

ים תיכוני:
   קובי אפללו - מה שהלב שלי בחר 
השיר האיטי והרומנטי של קובי אפללו המלווה בגיטרה אקוסטית מדבר בשם עצמו וגם בשם כל המאוהבים באשר הם. השיר הזה לא רק ירטיט את לבבות הזוג המאושר, אלא גם יעלה דמעות של אושר בקרב אלה שמצאו את מה שליבם בחר, ודמעות של תקווה אצל אלה שעדיין מחפשים. קובי אפללו שכתב והלחין את השיר בעצמו יכול לספר היטב על אהבה, אז כדאי שגם אנחנו נאזין לו.
   
   דודו אהרון - את היחידה שלי
דודו אהרון בהחלט המבצע המתאים לכל אירוע רומנטי שתבחרו. שירים כנים ונוגעים ללב לא יכולים להיות מיותרים. שיר על חיפוש האישה המתאימה לכל החיים, והאושר שממלא כל גבר כאשר הוא מוצא אותה. שיר מושלם של חתן להקדיש לכלתו היחידה. העיבוד המוזיקלי רק מחזק את משמעותן העמוקה של מילות השיר.
   
   לירן טל - אין סוף לאהבה
הלהיט מבית היצור של לירן טל, עם מילותיו של יוסי גיספן ולחנו של שמעון בוסקילה. כולו הקטיפתי של לירן טל ידע להכניס אתכם לאווירה המתאימה של הערב בו מתאחדות שתי נשמות האהבה אינסופית. כמו הנר בווידיאו של לירן, כך תבער גם אהבתם של הזוג המאושר
 

 

שגיב כהן - ישקף
ברגעים החשובים ביותר באופן טבעי נזכרים על כוחות נעלים משלנו, וזה הזמן לפנות לאלוהים. ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר שירו של שגיב כהן ישקף. תפילה כנה המשולבת במוזיקה איכותית, מודרנית ומרגשת תבטא בדרך האמיתית ביותר את תחושת אסירות התודה על כל מה שהוא נתן לנו בערב זה.

   

לועזי:
 
   Busindre Reel
כאשר האורחים שלכם יתעייפו מיותר מדי מילים ומקצבים כבדים שלא נותנים מנוח – זה הזמן לתת להם התרגע עם היצירה המופתית של האומן הספרדי Hevia שיכולתיו המופלאות מאפשרות לו לשלב מוסיקה קלטית אותנטית עם אלמנטים של העולם העכשווי. זה השיר לזמן האוכל, או מנוחה מה"כפיים" על רחבת הריקודים.
   
   Country Feedback
לאחר שהוצאנו את כל האנרגיות מהאנשים, הגיע הזמן לקצת מחשבות ושירי התאחדות והתייחדות בו-זמנית. השיר המפורסם של הלהקה הכי בלתי מוערכת שלא בצדק – REM יתן לכם כמה דקות של שקט נפשי בזרועות של בן או בת הזוג שלכם. שיר מצויין לסיום ערב גדול מהחיים.
 
   Enya - Only Time - DJ Kuba NGR Reggae Mix
Enya הינה אומנית הניו-אייג' המפורסמת ביותר בעולם. המנגינות היפות והמרגיעות שלה, יחד עם הקול המלאכי יהוו קישוט אקוסטי נאה ביותר לכל אירוע. ובכדי להימנע מסאונד קצת ותר מדי מרגיע (בכל זאת, מדובר באירוע מלהיב ולא בערב מדיטציה) מהלו את המנגינות שלה ברמיקס מקפיץ ואיכותי. נעימות ניו-אייג' בעיבוד מיוחד שכזה – זהו שילוב מנצח.
   
   Chicane - Saltwater ft. Maire Brennan 
מוזיקה קסומה, קולות הנשמעים כאילו הם בוקעים הישר מהשמיים ומקצב דינאמי העולה וגובר לאורך השיר, עד שאין מנוס מלקרוע את רחבת הריקודים. שיר ניו-אייג' ודאנס ביחד יוצר גם אווירה וגם מקצב, לכן זוהי היצירה המושלמת לשמירה על המצב רוח המורם של האורחים שלכם.
   
   GREGORIAN - MOMENTS OF PEACE
להקת Gregorian היא כנראה אחת הפרויקטים המוסיקליים הנעלים ביותר בבמה העולמית. המוזיקה שלה מלאה ביופי, רוחניות ומשמעות אינסופית של העולם מסביבנו. המוזיקה שלהם אפילו לא דורשת מילים בכדי לבטא את רעיונותיה, הכל ברור מאליו. לכן קטע נפלא זה יתאים מאוד לכל ערב המערב רגשות ועילאיות, בטח ובטח כאשר מדובר בחתונה.
 
   Omar Faruk Tekbilek-Brian Keane - Kolaymi
שיר זה מייצג את עולמו הרב-צדד של היוצר שלו, שהינו אדם משכיל ורוחני עד מאוד, לכן הוא והמוזיקה שלו מייצגים את המזרח מצדדיו היפים והמשמעותיים ביותר. כאשר יש צורך במוזיקה נעימה שתיצור אווירה מזרח-תיכונית יפה ואלגנטית – זה בהחלט היוצר והשיר שאתם צריכים.
 
עברי:
 
 
   אומרת לי לעד - שלום חנוך
שלום חנוך זו בהחלט הקלאסיקה של הזמר העברי, ושום חתונה ישראלית לא יכולה להיות שלמה ללא שיר שלו ברקע. שלום חנוך הוא התהוות הגבריות הישראלית, לכן כל חתן חייב להעניק לכלתו את הרגעים הקסומים של ריקוד סלואו לצליל קולו הנוגה של שלום חנוך.
   
   קח לך אישה - רוקפור
על לנו לשכוח שכולנו דור צעיר, ולמרות שלעיתים נדמה שהחתונה כולה למען ההורים, הדודים והסבים – אין זה ככה, לכן חובה להכניס לאירוע שלכם גם את השירים שעשו לכם את הנעורים, ואולי אפילו זכו למקום של כבוד בסיפור האהבה שהביא את כולנו עד הלום. להקת רוקפור מתאימה לתיאור הזה מאין כמוהו, והשיר "קח לך אישה" מתאים לאירוע אפילו יותר.
 
להנאתכם - שירים לשבירת הכוס:
 

אריק סיני - היא לא דומה
ארקדי דוכין כבר חיזק את מעמדו שמחבר שירי האהבה הנוגעים ביותר. ביצוע זה של שירו "היא לא דומה" אולי אפילו טוב יותר מהמקור, משום שהבשלות של גילו מוסיפה נופח נוסף לטקסט הפשוט לכאורה. והמסר של כל העניין פשוט – היא לא דומה לאף אחת אחרת, ולכן היא האישה שעימה מקימים משפחה, היא ולא אחרת.

   
   אילנית - אהבה היא שיר לשניים
עם הצלחה של 30 שנה אי אפשר להתווכח. דבר לא מוכיל את טיבו של שיר מאשר היכולת שלו להישאר בתודעת הקהל לאורך שנים. שירה הנושן של אילנית נשאר אקטואלי תמיד, משום שאהבה זה אחד הדברים שהזמן לא משפיע עליו – היא תמיד הייתה ותמיד תהיה. וזוהי ההקדשה הכי טוב של כל כלה לחתן היחיד שלה.
 
   הבורגנים - אלוהים נתן לך במתנה
השיר שהפך במרוצת השנים להמנון האופטימיות של המדינה יכול למצוא את מקומו בכל אירוע המערב רגשות אושר ותודה על כל מה שנתן לנו אלוהים. לצלילו של שיר זה ניתן לחבק את בחיר או בחירת ליבנו ולשאת תפילת תודה על כל היופי והאושר שנתנו לנו החיים האלה. שיר זה יכול להוות סיום קסום לערב נפלא שבו התאחדו שני גורלות.
   
   היום - אהוד בנאי 
שיר המוקדש ליום הזה ממש – בהחלט מתבקש בכל ארוע שיחרט בזכרונותיהם של המשתתפים בו לשנים ארוכות, ואין דרך מוצלחת יותר להדגיש זאת מאשר השיר של אחד הנציגים הבולטים ביותר לנצר בנאי – אהוד בנאי. ויותר מכך אין מה להוסיף, הרי המילים "היום נעשה משהו בלתי נשכח" מדברות היטב בעד עצמן.
 
 

 שלמה ארצי - את ואני - אקוסטי 
שירים רבם וטובים היו, יש ועוד יהיו לשלמה ארצי על כל הקשור לאהבה. אך פעמים רבות הפשטות והקיצור עדיפים על מילים גבוהות ומסובכות. "את ואני" מקדש את הפשטות הזאת, הרי מלבד העובדה הפשוטה הזאת שיש רק גבר ואישה במרכז העולם הינה ברורה בכל ערב חתונה. הביצוע האקוסטי רק מחזק את העוצמה של פשטות מופלאה זו.

   
 

 

 
 
 
 

חזרה לקטגורייה - מוסיקה לאירועים

חזרה לדף הבית ללונה - תקליטנים

מבחר של כתבות ואוסף שירים לחתונה:

 


שירי חופה
שירי חופה - מאגר של שירים לחתונה מתחיל בשירי החופה, כתבה על איך לבחור את שירי החופה שירגשו ושמתאימים לנו
מידע נוסף אודות שירי חופה


ניגון חופה
ניגון חופה - אוסף שירי חופה כולל אפשרות להשמעה והמלצה על כל שירי, כל רשימת השירים לפי נושאים החל מ-ניגון חופה בעברית ועד למנגינות
מידע נוסף אודות ניגון חופה


שירים לשבירת הכוס
רגע שבירת הכוס. השנייה הרשמית, על פי ההלכה, שבה אתם הופכים לזוג נשוי כדת משה וישראל, איזה שירים לשבירת הכוס מתאימים לכם?
מידע נוסף אודות שירים לשבירת הכוס


שירים לאירועים
שירים לאירועים שמתאימים לכם, שאין פרק זמן בעולם שיכול להשכיח אותם. את החותם שמשאיר שיר מתאים, מרגש, מדויק, על האירוע, ועל כל מי שנמצא בו
מידע נוסף אודות שירים לאירועים


שיר סלואו לחתונה
שירים מומלצים להשמעה, תרשו לנו להציג בפניכם את השירים המרגשים ביותר, המיוחדים ביותר, המתאימים ביותר, שיר סלואו לחתונה שלכם.
מידע נוסף אודות שיר סלואו לחתונה


שירי כניסה לאולם
שירים מומלצים להשמעה, תרשו לנו להציג בפניכם את השירים המרגשים ביותר, המיוחדים ביותר, המתאימים ביותר, שירי כניסה לאולם.
מידע נוסף אודות שירי כניסה לאולם


שירים לריקודים
שירים מומלצים להשמעה, תרשו לנו להציג בפניכם את השירים המרגשים ביותר, המיוחדים ביותר, המתאימים ביותר, שירים לריקודים.
מידע נוסף אודות שירים לריקודים


שירי כניסה להורים
שירים מומלצים להשמעה, תרשו לנו להציג בפניכם את השירים המרגשים ביותר, המיוחדים ביותר, המתאימים ביותר, שירי כניסה להורים.
מידע נוסף אודות שירי כניסה להורים

  Dj's | תקליטן לחתונה תקליטן לבר מצווה | תקליטנים | שירים לחתונה | הרכבים מוסיקליים | מפת אתר    
  Laloona Dj's & Music Productions מוסיקה לאירועים | תקליטן | שירי חופהאולפן הקלטה | שירותי מוסיקה | תקליטן למסיבותרעיונות לחתונה 
חברת ללונה תקליטנים - חברת התקליטנים המובילה ל DJ, מוסיקה לאירועים וחתונות

שיתופי פעולה: ספא